Tërmet me magnitudë 4,4/ Ku ishte epiqendra?

Tirana

Tërmet me magnitudë 4,4/ Ku ishte epiqendra?

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 22:56
Foto

Një tjetër tërmet me magnitudë 4,4 goditi vendin rreth orës 22.08 minuta. Epiqendra ishte 10 kilometra në veri të qytetit bregdetar të Durrësit dhe 25 kilometra nga Tirana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat