Tirana në panik! Banorët dalin në rrugë, braktisin shtëpitë - Bota Sot
Tirana në panik! Banorët dalin në rrugë, braktisin shtëpitë

Tirana

Tirana në panik! Banorët dalin në rrugë, braktisin shtëpitë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 23:05
Foto

Tërmeti i orës 22:08 minuta, me magnitudë 4.4 ballë ka alarmuar banorët e kryeqytetit, të cilët “kanë gjetur shpëtim” në rrugë.

Epiqendra ishte 10 kilometra në veri të qytetit bregdetar të Durrësit dhe 25 kilometra nga Tirana.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...