Tirana në panik- Banorët dalin në rrugë pas tërmetit të fuqishëm

Tirana

Tirana në panik- Banorët dalin në rrugë pas tërmetit të fuqishëm

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 23:34
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para një ore Tirana është goditur nga një tërmet i fuqishëm.

Tërmeti i orës 22:08 minuta, me magnitudë 4.4 ballë ka alarmuar banorët e kryeqytetit, të cilët “kanë gjetur shpëtim” në rrugë.

Epiqendra ishte 10 kilometra në veri të qytetit bregdetar të Durrësit dhe 25 kilometra nga Tirana.

Më poshtë ju sjellim fotografitë që ka publikuar Top Channel.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat