Krushqit rrahen keq në gjykatë - Bota Sot
Krushqit rrahen keq në gjykatë

Tirana

Krushqit rrahen keq në gjykatë

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 10:27
Tiranë

Debate të shumta ka pasur në ambientet e gjykatës së Tiranës ku disa persona të cilët kishin marrëdhënie krushqie me njëri tjetrin janë zënë.

Top Channel mëson se dy krushqit Kujtim Cani 70-vjeç dhe Fadil Sulku 66 vjeç janë rrahur keq në ambientet e gjykatës ndërsa rasti i është referuar edhe Prokurorisë.

Ende nuk dihen ende shkaqet e zënkës midis tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat