Tiranë/ Rrëmbehet 13-vjeçarja, policia në ndjekje të autorit - Bota Sot
Tiranë/ Rrëmbehet 13-vjeçarja, policia në ndjekje të autorit

Tirana

Tiranë/ Rrëmbehet 13-vjeçarja, policia në ndjekje të autorit

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 18:39
Policia shqiptare

Policia e Tiranës nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se para pak çastesh në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë është rrëmbyer një 13-vjeçare.

Sipas njoftimit uniformat blu janë vënë në ndjekje të automjetit dhe po punojnë për kapjen e personit.

Njoftimi i Policisë

Tiranë/Informacion Paraprak

Në rrugën “Ndre mjeda” dyshohet se një person ende i paidentifikuar, ka marrë jashtë dëshirës në automjet një 13 vjeçare dhe ështê larguar.

Policia është vënë në ndjekje të automjetit dhe po punon itensivisht për identifikimin dhe kapjen e personit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat