OSHEE: Stakohet energjia në disa zona të Tiranës, në datën 7 tetor - Bota Sot
OSHEE: Stakohet energjia në disa zona të Tiranës, në datën 7 tetor

Tirana

OSHEE: Stakohet energjia në disa zona të Tiranës, në datën 7 tetor

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 18:44
Foto ilustrim

Një njoftim zyrtar nga OSHEE vjen për të gjithë banorët në Tiranë, për kufizimet e energjisë, këtë të hënë që vjen, në datën 7 tetor.

Në njoftim shkruhet se do të vijojnë edhe javën e ardhshme punimet për rikonstruksionin e kabinave elektrike dhe si pasojë do të ketë kufizime të energjisë në disa zona të Tiranës.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 7 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 7 Tetor do të stakohet energjia në këto zona

Oraret

09:00-15:00

Pjesërisht rruga e Dibrës, rruga “Ibrahim Buzhiqi”
rruga “Mahmut Fortuzi” pranë Drejtorisë Rajonale të OSHEE Tiranë

11:00-14:00

Pjesërisht zona midis rrugës së Barikadave dhe rrugës “Siri Kodra”

10:00- 12:00

Pjesërisht rruga “Ludovik Shllaku”, pranë sheshit “Avni Rustemi”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat