Tiranë, shpërthim në një pikë shitjesh të bombolave të gazit

Tirana

Tiranë, shpërthim në një pikë shitjesh të bombolave të gazit

Më: 25 janar 2020 Në ora: 17:04
Foto

Një pikë shitjesh e bombolave të gazit në kryeqytet është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme. Shkak është bërë shpërthimi i një prej bombolave për shkak të rrjedhjes së gazit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e "Myslym Shyrit".

Fatmirësisht veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz. Policia dhe shërbimi zjarrfikës ndodhen në vendngjarje. Këta të fundit po punopjnë për vënien në kontroll dhe shuarjen e plotë të flakëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat