Tiranë, makina përplas këmbësorin në vijat e bardha

Tirana

Tiranë, makina përplas këmbësorin në vijat e bardha

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 20:03
Foto ilustrim

Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele, në "rrugen e Durrësit" në Tiranë.

Mësohet se këmbësori është përplasur teksa kalonte në vijat e bardha.

I plagosuri është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat