Panik në Tiranë, autobusi përfshihet nga flakët - Bota Sot
Panik në Tiranë, autobusi përfshihet nga flakët

Tirana

Panik në Tiranë, autobusi përfshihet nga flakët

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 15:50
Foto Ilustrim

Një autobus ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në Tiranë.

Sipas policisë rreth orës 13:00,​ në Paskuqan si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobuz me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat