Atentati në Tiranë! Kush është i plagosuri, i vranë vëllanë vitin e kaluar

Tirana

Atentati në Tiranë! Kush është i plagosuri, i vranë vëllanë vitin e kaluar

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 20:02
Tiranë

Mësohet se Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë, që rezulton të jetë atentat.

Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini i cili u vra para Katedrales në Rrëshen teksa me vete kishte dhe dy fëmijët.

Ndërkohë nga ngjarja ka dhe dy të plagosur të tjerë. Ngjarja ka krijuar panik dhe kaos te qytetarët e pranishëm në vendngjarje, pasi zona ku ndodhi ngjarja është mjaft e populluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat