Tiranë/ Hidhet nga kati i pestë 60-vjeçarja, detajet e para

Tirana

Tiranë/ Hidhet nga kati i pestë 60-vjeçarja, detajet e para

Më: 26 shtator 2020 Në ora: 18:41
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Sot rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat