Test sigurie për bombë në Rinas/ Evakuohen punonjësit dhe qytetarët në aeroport

Tirana

Test sigurie për bombë në Rinas/ Evakuohen punonjësit dhe qytetarët në aeroport

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 12:15
Rinas

RINAS- Një test i befasishëm për bombë ka bërë që aeroporti i Rinasit të evakuohet.

Ky testim ka ardhur nga Autoriteti i Aviacioni Civil për të provuar gatishmërinë e sigurisë në aeroportin “Nënë Tereza”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat