Tiranë: I shpërthen bombola e gazit në banesë

Tirana

Tiranë: I shpërthen bombola e gazit në banesë

Më: 3 tetor 2020 Në ora: 10:20
Ilustrim

Sot në mëngjes rreth orës 08:50, në rrugën “Idriz Dollaku”, dyshohet se ka shpërthyer një bombul gazi, në oborrin e baneses private të shtetasit N.H..

Policia informon se ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat