Ja si jetojnë fëmijët e pasanikëve shqiptarë: I duan makinat e shtrenjta dhe të numërojnë para

Tirana

Ja si jetojnë fëmijët e pasanikëve shqiptarë: I duan makinat e shtrenjta dhe të numërojnë para

Nga: D.G. Më: 26 tetor 2020 Në ora: 11:12
Fëmijët e të pasurve (Foto nga Instagrami)

Fëmijëve të të pasurve u pëlqen të tregojnë publikisht se çfarë luksi gëzojnë, ndërsa me pasurinë e tyre lëvdohen edhe fëmijët e pasur nga Tirana.

Trashëgimtarët e e pasanikëve të kryeqytetit të Shqipërisë tregojnë shkëlqimin në të cilin jetojnë në faqen në Instagram Rich Kids Of Tirana, ku mburren me makina të shtrenjta, pushime dhe tufa kartëmonedhash, ndësra kanë tërhequr vëmendjen edhe të shumë mediave të botës. 

Ndërsa jeta në Instagram nuk u duket tepër emocionuese, ata harxhojnë më shumë para për makina luksoze dhe ka shumë fotografi që tregojnë tufa kartmonedhash. Më shumë se 41,000 përdorues i ndjekin ata në Instagram, ndërsa shikojeni vetë se çfarë luksi gëzojnë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦍

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😉

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕕

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bling bling 🍾🍾

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ku eshte OFL 😂😂😎

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat