Tragjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i 7 i pallatit, vdes 40-vjeçarja

Tirana

Tragjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i 7 i pallatit, vdes 40-vjeçarja

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 21:06
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën “Him Kolli”, ku dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja është shënuar në orën 20:15.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat