Veliaj mbështet policinë/ Mesazhi në 100 vjetorin e themelimit

Tirana

Veliaj mbështet policinë/ Mesazhi në 100 vjetorin e themelimit

Më: 13 janar 2021 Në ora: 15:40
Erion Veliaj

Ne 100 vjetorin e themelimit te Policisë se Shtetit, kryetari i bashkisë Erion Veliaj vlerësoi kontributin qe jep policia çdo ditë.

Por dhe ne raste emergjencash duke e bërë Tiranën ndër kryeqytet më të sigurta ne Rajon dhe me numrin me te ulët te kriminalitetit.

Por nga ana tjetër u kërkoi ndjesë në emër të klasës politike, e cila sipas tij e përdor si mish për top, duke i sulur militantët për të sulmuar efektivët.

Veliaj tha se njerëzit e inkriminuar te cilët nuk e kanë kaluar vettingun nuk mund te kandidojnë si politikanë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat