Gjendet i pajetë pronari i një firme, zbardhen dyshimet e para

Tirana

Gjendet i pajetë pronari i një firme, zbardhen dyshimet e para

Më: 31 janar 2021 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Një 58 vjeçar është gjetur i pajetë në një magazinë të një firme në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas informacioneve paraprake, viktima është N.D., pronari i firmës.

Nga hetimet nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera,  ku paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat