Vidhte qytetarët e Tiranës nën kërcënimin e thikës, arrestohet 27-vjeçari me precedent

Tirana

Vidhte qytetarët e Tiranës nën kërcënimin e thikës, arrestohet 27-vjeçari me precedent

Më: 22 mars 2021 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një 27 vjeçar në Bulevardin “Gjergj Fishta”.

Ai vidhte qytetarët me dhunë nëpërmjet kanosjes me thikë.

T.S, 27 vjeç banues në Laç është me precedentë të mëparshëm penalë.

Sipas policisë, i arrestuari është autor i vjedhjes me dhunë të një shume parash dhe disa sendeve me vlerë të shtetases E.I.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat