Votojnë kryebashkaku Veliaj dhe bashkëshortja e tij

Tirana

Votojnë kryebashkaku Veliaj dhe bashkëshortja e tij

Më: 25 prill 2021 Në ora: 10:00
Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa votuan pak minuta më parë.

Në një deklaratë të shkurtër për mediat, Veliaj tha se kjo e sotmja është si një ditë feste, ndërsa bëri thirrje për votim masiv.

“Sot kemi një shans të votojmë masivisht, mundësi që të përfundojmë mirë historinë e zgjedhur.

Le ta trajtojmë si një ditë feste, si Ditën e Verës. Vota është më e fortë se plumbat”, u shpreh Veliaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat