“Ta q**** robt, unë të mbaj me bukë dhe ti....”/ Burri kap “mat” gruan me dashnorin në lokal

Tirana

“Ta q**** robt, unë të mbaj me bukë dhe ti....”/ Burri kap “mat” gruan me dashnorin në lokal

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 19:49
Mësohet se gruaja e ka tradhtuar të moshuarin dhe ai i ka kërkuar llogari për këtë ngjarje

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar dje në Tiranë.

Në media ka mbërrituar videoja e një burri i cili dhunon gruan e tij në mes të lokalit. Ngjarja është regjistruar në një lokal afër terminalit ndërqytetas në Qytet Studenti. Videoja ka mbërritur nga një qytetare në numrin +355 68 404 00 65.

Nga informacionet e para mësohet se gruaja e ka tradhtuar të moshuarin dhe ai i ka kërkuar llogari për këtë ngjarje.

Nuk është zbuluar identiteti i protagonistëve, por fytyrat e tyre duken mjaft qartë.

Nga video dëgjohet që i moshuari e ofendon me shumë fjalë të pista dhe e kap prej flokësh gruan.

Burri e akuzon gruan për tradhti. “…Ta q**** robt se ke tre vjet që më shkatërrove jetën. Po të ushqej me bukë dhe ikën q***** me një plak atje në Sauk…”, i thotë ai mes të tjerash.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat