'Çmendet lali Eri', ja si masakrohen pemët në Tiranë

Tirana

'Çmendet lali Eri', ja si masakrohen pemët në Tiranë

Më: 24 qershor 2017 Në ora: 19:58
Pemte

Teksa prej një muaj qytetarët ‘po bombardohen’ me premtime nga më të ndryshmet dhe të çuditshme, në fakt në terren po ndodhin çudira.

Nga njëra anë premtohen ambiente me gjelbërim për fëmijët (flasim këtu më shumë për ë Tiranë) ndërsa nga ana tjetër këto foto të shkrepura në zonën e njohur si ‘Astiri’ kanë gjetur mënyrën më makabër për të zhdukur gjelbërimin. Po i betonizojnë edhe pemët, përveç ambienteve të tjera. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat