Shpërthim pranë drejtorisë së Policisë në Tiranë - Bota Sot
Shpërthim pranë drejtorisë së Policisë në Tiranë

Tirana

Shpërthim pranë drejtorisë së Policisë në Tiranë

Më: 26 dhjetor 2017 Në ora: 13:08
Ilustrim

Një automjet i zjarrfikësve të Tiranës i është drejtuar me emergjencë zonës ku ndodhet dhe Drejtoria e Policisë së kryeqytetit, në përgjigje të një alarmi për zjarr.

Mësohet se një kabinë elektrike ka shpërthyer në flakë disa minuta më parë. 

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe është dukë vënë nën kontroll situatën. Ndërkohë shumë banorë janë larguar të alarmuar nga zona ku dhe ka ndodhur shpërthimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera