Akisdent në autostradën Tiranë-Durrës, tri makina përfundojnë në kanal - Bota Sot
Akisdent në autostradën Tiranë-Durrës, tri makina përfundojnë në kanal

Tirana

Akisdent në autostradën Tiranë-Durrës, tri makina përfundojnë në kanal

Më: 4 janar 2018 Në ora: 14:32
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku si pasojë tre automjete kanë përfunduar në kanal.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera