Përleshje me armë në Tiranë, disa të plagosur - Bota Sot
Përleshje me armë në Tiranë, disa të plagosur

Tirana

Përleshje me armë në Tiranë, disa të plagosur

Më: 5 janar 2018 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë.

Burime policore kanë bërë të ditur se ka ndodhur një përleshje me armë në zonën e ‘Nish-tullës’, në kryeqytet.

Disa persona janë përleshur me armë dhe disa kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Zydi Herri” në zonën e Institutit Bujqësor në kryeqytet.

Bëhet fjalë për 3 persona që janë dërguar në spital me plagë arme zjarri.

Ende nuk ka informacione të tjera për këtë ngjarje të rëndë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera