Zemrat e Tiranës për 14 shkurtin - Bota Sot
Zemrat e Tiranës për 14 shkurtin

Tirana

Zemrat e Tiranës për 14 shkurtin

Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 11:22
Zemrat e Tiranës për 14 shkurtin

Edhe Tirana është veshur me zemrat e dashurisë për këtë 14 shkurt. Bashkia është kujdesur që kësaj dite ti japë ngjyrën e veçantë të saj.

Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, parku “Rinia”, por edhe Kulla e Sahatit në kryeqytet e kanë veshur tashmë petkun e dashurisë për t’u kujtuar të dashuruarve këtë ditë të veçantë.

E kuqja e dashurisë i ka dhënë më shumë hijeshi dhe ngjyra Tiranës duke bërë që çdokush që kalon në këto rrugë të ndjejë afrimin e kësaj feste.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat