Veliaj akuza për Gjergj Bojaxhiun: Shan kullat dhe vetë jeton në kullë - Bota Sot
Veliaj akuza për Gjergj Bojaxhiun: Shan kullat dhe vetë jeton në kullë

Tirana

Veliaj akuza për Gjergj Bojaxhiun: Shan kullat dhe vetë jeton në kullë

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 22:39
Erion Veliaj

 Kryebashkiaku Erion Veliaj ka hedhur një sërë akuzash ndaj Gjergj Bojaxhiut. Ai e ka konsideruar atë hipokrit, pasi sipas tij flet për kulla që po ndërtohen dhe vet jeton në kullë.

“Po e ke shtëpinë në kull është një derr hipokrizie të flasësh kundër kullave”, ka thënë Veliaj për Bojaxhiun.

Më tej Fevziu i ka thënë se Bojaxhiu jeton në Petrel dhe jo në kull.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat