Merr flakë kabina elektrike, vdes një person në Tiranë - Bota Sot
Merr flakë kabina elektrike, vdes një person në Tiranë

Tirana

Merr flakë kabina elektrike, vdes një person në Tiranë

Më: 26 shkurt 2018 Në ora: 22:59
Ilustrim

Një burrë në Tiranë është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve të para, mësohet se një kabinë elektrike në periferi të kryeqytetit ka marrë flakë dhe burri, ende i paidentifikuar nga policia, ka pësuar djegie duke humbur jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat