Borë edhe në Tiranë - Bota Sot
Borë edhe në Tiranë

Tirana

Borë edhe në Tiranë

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 08:15
Ilustrim

Ashtu siç ishte parashikuar, reshjet e dëborës kanë rënë sot edhe në Tiranë.

Në disa zona reshjet kanë mbuluar rrugët dhe makinat. Ndërsa sipas parashikimit të motit duket se dhe kjo javë do të ketë mot të paqëndrueshëm ku do të mbizotërojnë temperaturat e ulëta të shoqëruara me reshje bore dhe shiu.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat