Përfshihet nga flakët një apartament në Tiranë - Bota Sot
Përfshihet nga flakët një apartament në Tiranë

Tirana

Përfshihet nga flakët një apartament në Tiranë

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 23:26
Ilustrim

Një apartament u përfshi nga flakët mbrëmjen e së mërkurës në zonën e “Don Boskos”, në  Tiranë.

Paraprakisht mësohet se në banesë nuk ka patur njeri në momentin e rënies së zjarrit dhe se ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje shkuan dy zjarrfikëse, të cilat bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Shkaku i zjarrit nuk dihet ende.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat