Zjarr në Universitetin Politeknik në Tiranë - Bota Sot
Zjarr në Universitetin Politeknik në Tiranë

Tirana

Zjarr në Universitetin Politeknik në Tiranë

Më: 26 mars 2018 Në ora: 19:29
Universiteti Politeknik ne Tirane

Një vatër zjarri ka shpërthyer në ambientet e brendshme të Universitetit Politeknik të Tiranës këtë mbasdite.

Në flakë është përfshirë një derë e vjetër druri në ambientet e poshtë të ndërtesës në Sheshin Nënë Tereza. Fatmirësisht askush nuk është lënduar dhe falë ndërhyrjes së zjarrfikësve vatra e zjarrit është fikur.

Ka nisur puna hetimore për të zbuluar shkakun që solli zjarrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat