Përshkallëzohet protesta në Tiranë, qytetarët hyjnë brenda Drejtorisë së Policisë - Bota Sot
Përshkallëzohet protesta në Tiranë, qytetarët hyjnë brenda Drejtorisë së Policisë

Tirana

Përshkallëzohet protesta në Tiranë, qytetarët hyjnë brenda Drejtorisë së Policisë

Më: 1 prill 2018 Në ora: 21:20
Siç shihet edhe nga videoja e publikuar nga “Nisma Thurje”, ata kanë hyrë në ambientet e brendshme të Drejtorisë së Policisë në Tiranë.

Qytetarë të shumtë janë mbledhur mbrëmjen e sotme para Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të protestuar për lirimin e të arrestuarve në Kukës.

Siç shihet edhe nga videoja e publikuar nga “Nisma Thurje”, ata kanë hyrë në ambientet e brendshme të Drejtorisë së Policisë në Tiranë.

Protestuesit kanë kërkuar lirimin e të arrestuarve në Kukës dhe kanë hedhur akuza ndaj Edi Ramës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat