Erion Veliaj qëllohet me vezë - Bota Sot
Erion Veliaj qëllohet me vezë

Tirana

Erion Veliaj qëllohet me vezë

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 11:42
Erion Veliaj qëllohet me vezë

Teksa po futej në ambientet e një hoteli të njohur në Tiranë ku do të mbante një dëgjesë me artistë për çështjen e prishjes së godinës së Teatrit Kombëtar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është qëlluar me vezë.

Kanë qenë të rinjtë e FRPD-së ata që goditën me vezë Veliajn, sipas tyre në shenje proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar në favor të ngritjes së kullave të klientëve të Ramës dhe Veliajt.

Pak kohë më parë edhe në parlamenti u hodhën vezë dhe miell, ndërsa disa herë është qëlluar edhe ndaj kryeministrit Edi Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera