Sherr masiv në Babrru, 3 në spital, 3 në pranga, 5 në kërkim - Bota Sot
Sherr masiv në Babrru, 3 në spital, 3 në pranga, 5 në kërkim

Tirana

Sherr masiv në Babrru, 3 në spital, 3 në pranga, 5 në kërkim

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 22:55
Ilustrim

Një grindje masive ka ndodhur në zonën e Babrrusë në rrethinat e Tiranës, ku 11 persona janë përfshirë në sherr midis tyre.

Ngjarja ka përfunduar me tre të plagosur, tre në pranga, dhe 5 të tjerë në kërkim.

Ngjarja ka ndodhur të hënën.

Policia nuk sqaron arsyet konkrete të zënkës, por ajo që dihet është se 8 persona kanë rrahur për spital 3 të tjerë.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 17. 09. 2018, u arrestuan në flagrancë shtetasit M. M., Gj. M., L. M., dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasit V. P., E. M., N. N., R. N., dhe R. M., vjeç 22, 30, 34, 30, 29, 27, 23 e 23, banues në Babrru, pasi në Babrru, në bashkëpunim, kanë goditur me sende të forta, shtetasit A. R., E. H., dhe E. H., vjeç 33, 22 e 22, banues në Babrru, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Po punohet për kapjen e V. P., E. M., N. N., R. N., dhe R. M. Nenet 88 e 150 të Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...