Prishet moti në Ksamil, pushuesit braktisin plazhin

Turizëm

Prishet moti në Ksamil, pushuesit braktisin plazhin

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 13:07
Foto ilustrim

Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shiut kanë bërë që plazhet të frekuentohen më pak.

Pamjet që ju sjellim janë nga Ksamili ku pushuesit sapo kanë parë që moti është prishur, kanë vendosur të ikin nga plazhi.

Ndërkohë sipas parashikimit të motit, temperaturat e larta dhe koha me diell do të kthehet sërish në fundjavë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat