Për trup më të shëndetshëm konsumoni hurma - Bota Sot
Për trup më të shëndetshëm konsumoni hurma

Ushqime

Për trup më të shëndetshëm konsumoni hurma

Më: 17 maj 2019 Në ora: 20:39
Ilustrim

Hurmat janë një superushqim.

Ato ofrojnë shumë përfitime shëndetësore, saqë është domosdoshmëri për t’i ngrënë.

Dhe fakti se ato janë të ëmbla dhe me shije shumë të mirë – i bën akoma të dëshirueshme për njerëzit, transmeton Klan Kosova.

Gjithçka që duhet është një javë për të ngrënë një frutë të shëndetshëm dhe trupi juaj do t’ju falënderojë.

Më poshtë disa nga të mirat që ua sjellë ky frutë.

Kockat tuaja do të përmirësohen
Po ashtu edhe sistemi juaj i tretjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...