Këto janë ushqimet që e përmirësojnë shikimin - Bota Sot
Këto janë ushqimet që e përmirësojnë shikimin

Ushqime

Këto janë ushqimet që e përmirësojnë shikimin

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 13:27
Foto ilustrim

Shumë njerëz përballen me probleme me shikimin. Kontakti i vazhdueshëm me kompjuterë, celularë dhe teknologjinë në përgjithësi ka bërë që numri i personave që kanë probleme me shikimin të rritet.

Disa nga ushqimet dhe produktet që duhet t’i konsumoni në mënyrë që ta përmirësoni shikimin janë:

-Karrotat

-Perimet

-Vezët

-Frutat e malit

-Peshku

-Bajamet

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat