Tortat që më shumë mbahen mend për dukje se për shije - Bota Sot
Tortat që më shumë mbahen mend për dukje se për shije

Ushqime

Tortat që më shumë mbahen mend për dukje se për shije

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 11:23
Foto

Ëmbëlsirat nuk janë vetëm për shije dhe për të shtuar peshë, ato munden të jenë edhe vepra arti.

Disa prej këtyre llojeve të ushqimeve duken shumë të vërteta sa është e vështirë të besosh se ato janë torta

Pasi një tortë krijohet dhe duket si vepër arti është e vështirë ajo të prehet dhe të jetë njësojë si më parë.

 Bright Side bënë të ditur se disa ëmbëlsira më shumë mbahen mend për dukjen e tyre sesa për shijen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat