Si ti grini domatet në pak sekonda, babë e bir bëjnë bujë në rrjetet sociale - Bota Sot
Si ti grini domatet në pak sekonda, babë e bir bëjnë bujë në rrjetet sociale

Ushqime

Si ti grini domatet në pak sekonda, babë e bir bëjnë bujë në rrjetet sociale

Më: 4 janar 2020 Në ora: 06:05
Pamje nga videoja

Mbi një milion e gjysmë shikime në Instagram brenda pak ditësh!

Pronari i një restoranti qebapësh dhe bakllavash, Abdullah Apuhan, në Gaziantep të Turqisë, ka bërë për vete shumë përdorues të rrjeteve sociale.

Gjithçka në sajë të një videoje, ku tregon shpejtësinë me të cilën ai dhe i biri presin në copa domatet.

Pamjet bëhen edhe më të veçanta për shkak të moshës fare të vogël të djalit Abdussamed dhe buzëqeshjes plotë krenari të babait.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat