Smoothie me mandarinë dhe banane - Bota Sot
Smoothie me mandarinë dhe banane

Ushqime

Smoothie me mandarinë dhe banane

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 07:04
Smoothie me mandarinë dhe banane

Smoothie me mandarinë dhe banane është një mënyrë perfekte për të shtuar Vitaminë C në ditën tuaj në një pije të shijshme dhe të lehtë për t’u përgatitur.

Këta përbërës janë fantastik, veçanërisht gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

Përbërësit

banane

mandarina

Kos me vanilje me pak yndyrë

Lëng limoni

Përgatitja

Merrni përbërësit dhe vendosni në blender, më pas i përzieni deri sa të krijohet një masë homogjene.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat