Soja ndikon në largimin e temperaturave të larta - Bota Sot
Soja ndikon në largimin e temperaturave të larta

Ushqime

Soja ndikon në largimin e temperaturave të larta

Më: 9 gusht 2017 Në ora: 17:07
Soja

Për shkak të përbërësve të dobishëm, në medicinën popullore soja përdoret si bar për disa probleme shëndetësore.

Soja është shumë ushqyese dhe gjen zbatim të gjer në ushqim.

Ajo rekomandohet për largimin e temperaturës së lartë, largimin e proceseve ndezëse dhe si bar kundër dhimbjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat