Produktet ushqimore që ju ndihmojnë për gjumë të qetë - Bota Sot
Produktet ushqimore që ju ndihmojnë për gjumë të qetë

Ushqime

Produktet ushqimore që ju ndihmojnë për gjumë të qetë

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 07:51
Bananet

A e dini se cilat janë ushqimet që ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të bini menjëherë në gjumë.

Spinaqi është një nga ato ushqimet të cilat bëjnë relaksimin e muskujve dhe ndihmojnë në gjumin e qetë.

Prodhimet e qumështit, farat e susami, orizi, tërshëra, frutat e thata, qershitë, bananet janë gjithashtu ushqime të cilat ju ndihmojnë të keni një gjumë të rehatshëm dhe pa shqetësime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat