Kadaif me arra - Bota Sot
Kadaif me arra

Ushqime

Kadaif me arra

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 18:15
Kadaif

Përbërësit:

300 gr kadaif

200 gr arra

sherbet – ( përgatitet me 1 kg sheqer dhe 500 ml ujë)

Shikoni videon që të mësoni detajisht se si përgatitet kadaifi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat