Pacolli: Ata që premtuan liberalizimin e vizave duhet të mbajnë përgjegjësi dhe të japin dorëheqje - Bota Sot
E mërkurë, 12 dhjetor 2018
  • Pacolli: Ata që premtuan liberalizimin e vizave duhet të mbajnë përgjegjësi dhe të japin dorëheqje

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera