Gjendet 9-vjeçarja nga Vlora, ja ku kishte qenë - Bota Sot
Gjendet 9-vjeçarja nga Vlora, ja ku kishte qenë

Vlora

Gjendet 9-vjeçarja nga Vlora, ja ku kishte qenë

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 23:04
Vajza 9 vjeçare 

Vajza 9 vjeçare e zhdukur gjatë ditës së sotme në qytetin e  Vlorës, është rikthyer pranë gjirit të familjes.

Nëna e vajzës dhe ajo  ka bërë me dije se vogëlushja është gjetur te shtëpia e shoqes së vet.  Sipas saj, nëna ishte në djeni, por ajo nuk ka qenë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...