Vlora si Venecia, shikoni pamjet! - Bota Sot
Vlora si Venecia, shikoni pamjet!

Vlora

Vlora si Venecia, shikoni pamjet!

Më: 12 prill 2019 Në ora: 09:10
Vlora

Për të dytën ditë Vlora është zgjuar e përmbytur.

Reshjet e rëna ditët e fundit kanë sjellë probleme të shumta në qytetin bregdetar.

Pothuajse të gjitha rrugët dhe lagjet e qytetit janë të mbuluara nga uji, duke sjellë vështirësi në qarkullimin e mjeteve dhe këmbësorëve.

Situata më problematike është në zonën "Albano e Romina" lagjia "28 nëntori", "Rilindja", "1 Maji", por edhe akset lidhëse mes rrugës Trasnballkanike dhe bulevardit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...