Aksioni vazhdon! IKMT rinis shembjen e godinave në Vlorë - Bota Sot
Aksioni vazhdon! IKMT rinis shembjen e godinave në Vlorë

Vlora

Aksioni vazhdon! IKMT rinis shembjen e godinave në Vlorë

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 09:05
Foto

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka rinisur aksionin për prishjen e plazheve dhe minimoleve.

Mbështetur nga forca të shumta policore aksioni ka filluar sërish në orët e para të mëngjesit.

Policia e Vlorës, së bashku më FNSH-në nuk lejon që të afrohen pronarët e godinave, por as mediat në zonën ku po vijon prishja.

Drejtoresha e IKMT-së,  Dallandyshe Bici së bashku me drejtorin e policisë së Vlorës, Artion Duka janë duke inspektuar nga afër aksionin. .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat