Të shtëna me armë zjarri, dy të plagosur

Vlora

Të shtëna me armë zjarri, dy të plagosur

Më: 18 janar 2020 Në ora: 18:56
Foto ilustrim

(E plotësuar) - Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri këtë pasdite në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Transballkanike”.

Identiteti i të plagosurve ende nuk bëhet me dije.

Mësohet se të plagosurit janë të afërm me njëri-tjetrin. E gjithë ngjarja ka ndodhur në një lokal të qytetit bregdetar. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje.

***

Mbrëmjen e sotme një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Vlorë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 tek rruga Transballkanike.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit dhe gjendja e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat