Vlorë/ I vendoset lëndë e dyshuar plasëse pranë banesës, fatmirësisht gjendet në kohë - Bota Sot
Vlorë/ I vendoset lëndë e dyshuar plasëse pranë banesës, fatmirësisht gjendet në kohë

Vlora

Vlorë/ I vendoset lëndë e dyshuar plasëse pranë banesës, fatmirësisht gjendet në kohë

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 16:18
Foto ilustrim

Gramoz Habilajt në Vlorë sipas policisë i është vendosur një sasi e dyshuar lëndë plasëse (artizanale) e pa plasur, pranë banesës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë”  Vlorë, është gjetur një sasi e dyshuar lëndë plasëse (artizanale) e pa plasur, pranë banesës së shtetasit G.H.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat