Vlonjatët nuk presin, hapin sezonin turistik në janar

Vlora

Vlonjatët nuk presin, hapin sezonin turistik në janar

Më: 3 janar 2021 Në ora: 13:56
Vlorë

Edhe pse me temperatura të ulëta në këtë 3 janar, qytetarët vlonjatë vijojnë të sfidojnë kohën dhe erën e ftohte për tu futur në det.

Kjo pamje  vjen nga Rradhima ku çift e hapi sezonin e plazhit për këtë vit dhe pse jemi në mesin e dimrit.

Kjo është e disata herë që personat frekuentojnë plazhin këto ditë të para të janarit.

Ata zgjedhin edhe të lahen në det.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat