Pasi u zunë, vlonjati i shkon fqinjit në shtëpi dhe e kërcënon me armë

Vlora

Pasi u zunë, vlonjati i shkon fqinjit në shtëpi dhe e kërcënon me armë

Më: 3 janar 2021 Në ora: 23:47
Foto ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmjen e sotme në Vlorë, pasi i shkoi në banesë personit me të cilin u konfliktua duke e kërcënuar me armë gjahu.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Llakatund. Fatmirësisht nuk ka pasur të shtëna, raporton gazetari i “ABC”-së në Vlorë Elton Nikaj.

Shkak i ngjarjes dyshohet një konflikt i çastit mes tyre. Policia ka arrestuar autorin dhe ka sekuestruar armën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat